Artykuł
3

Nici Silhouette Soft – lifting twarzy

Z pewnością większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że zabiegi plastyczne nie polegają jedynie na powiększaniu ust, piersi czy pośladków. W gruncie rzeczy najbardziej wdzięczne i najczęściej stosowane są zabiegi eliminujące efekty starzenia, a niewątpliwie każdy z nas im podlega. Zabieg odmładzające należą więc do najczęściej stosowanych i to nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie – coraz więcej osób, chce wyglądać młodo i to mimo swych lat.

Nie ulega więc wątpliwości, że w dzisiejszych czasach liczy się przede wszystkim młody wygląd – nie chodzi więc o zdrowie, ale ładnie wyglądającą i odpowiednio naciągniętą skórę. Jedną z najczęściej wybieranych metod zmiany swojego wyglądu są nici Silhouette Soft. W gruncie rzeczy jest to jedna z najmniej inwazyjnych metod spłycania zmarszczek i bruzd, co jest niewątpliwą zaletą. Warto jednak podkreślić, iż mimo użycia najnowocześniejszej technologii, zabieg ten jest stosunkowo tani – biorąc realia liftingu twarzy – i miarę efektowny, nawet po upływie kilku lat.

Ogromną zaletą zabiegu jest to, że jest w całości wykonywany bezoperacyjnie, co z pewnością stanowi główną zaletę, dla przestraszonych kobiet. Każdego roku zwiększa się ilość klientek, które chcą wykonać lifting twarzy tą obecnie słabo rozprzestrzenioną metodą. Całość zabiegu jest wykonywana w naprawdę ekspresowym tempie, gdyż trwa zaledwie 30 minut! W tym czasie każda z pacjentek zauważa zdecydowaną różnicę, gdyż skóra zyskuje bardziej promienny wygląd – jest żywsza i przede wszystkim bardziej jędrna. Zasługą tak porażających efektów są nici, które w istocie są biowchłanialne – organizm poradzi sobie z ich wchłonięciem, przez co nie potrzeba kolejnych operacji, by je ściągać. Nici Silhouette Soft są wyposażone w specjalne haczyki, które podnoszą tkankę miękka i nadają twarzy bardziej promiennego i atrakcyjniejszego wyglądu – co z pewnością ma niebagatelne znaczenie dla każdej kobiety.

Skomentuj

theme by teslathemes